Złodzieje ujęci na gorącym uczynku

Złodzieje ujęci na gorącym uczynku

Policjanci z Miechowic na gorącym uczynku zatrzymali złodziei słodyczy. 20-latek i jego 15-letni kolega ukradli ze sklepu łakocie warte 1150 złotych. Bytomianie wpadli dzięki czujności pracownika ochrony sklepu. Starszy ze sprawców usłyszał już zarzut. Grozi mu do 5 lat więzienia. Młodszy odpowie przed sądem rodzinnym.

Wczoraj rano w jednym ze sklepów przy ul. Dalekiej uwagę pracownika ochrony zwróciło dwóch mężczyzn. Młodzieńcy wzięli z półki dwa kartony słodyczy, a następnie udali się w stronę kas i wyszli nie płacąc za towar. Na miejsce natychmiast wezwano policjantów. Na podstawie nagrania z monitoringu stróże prawa ustalili rysopis sprawców  i kilka minut później zatrzymali uciekających z łupem złodziei. 20-latek usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Grozi mu 5 lat więzienia. Jego 15-letni kolega odpowie przez sądem rodzinnym.

Previous Dozór policyjny dla sprawcy rozboju i kradzieży
Next Kultowe zabawki dla dzieci

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Policyjny pies wytropił 250 porcji amfetaminy

Policjanci z komisariatu w Miechowicach przejęli ponad 250 porcji narkotyków. Zatrzymano 35-latka, który amfetaminę ukrywał w mieszkaniu przy ul. Racjonalizatorów. W odnalezieniu narkotyków pomagał specjalnie szkolony pies z katowickiej komendy.

Wiadomości 0 Comments

Wpadł 29-letni złodziej opon

Miechowiccy stróże prawa zatrzymali 29-latka. Bytomianin będąc pracownikiem warsztatu wulkanizacyjnego ukradł 4 opony warte 700 złotych. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu do 5 lat więzienia. Policjantów o kradzieży

Wiadomości 0 Comments

Areszt dla 34-latki za rozbój

Tymczasowy areszt dla 34-letniej bytomianki. Kobieta w sobotę zagroziła pobiciem 29-latkowi i zabrała mu ponad 150 zł. Ponadto śledczy ustalili, że zatrzymana dopuściła się innych przestępstw na szkodę tego samego

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź