Złodzieje ujęci na gorącym uczynku

Złodzieje ujęci na gorącym uczynku

Policjanci z Miechowic na gorącym uczynku zatrzymali złodziei słodyczy. 20-latek i jego 15-letni kolega ukradli ze sklepu łakocie warte 1150 złotych. Bytomianie wpadli dzięki czujności pracownika ochrony sklepu. Starszy ze sprawców usłyszał już zarzut. Grozi mu do 5 lat więzienia. Młodszy odpowie przed sądem rodzinnym.

Wczoraj rano w jednym ze sklepów przy ul. Dalekiej uwagę pracownika ochrony zwróciło dwóch mężczyzn. Młodzieńcy wzięli z półki dwa kartony słodyczy, a następnie udali się w stronę kas i wyszli nie płacąc za towar. Na miejsce natychmiast wezwano policjantów. Na podstawie nagrania z monitoringu stróże prawa ustalili rysopis sprawców  i kilka minut później zatrzymali uciekających z łupem złodziei. 20-latek usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Grozi mu 5 lat więzienia. Jego 15-letni kolega odpowie przez sądem rodzinnym.

Previous Dozór policyjny dla sprawcy rozboju i kradzieży
Next Kultowe zabawki dla dzieci

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Pijana matka zajmowała się 2-miesięczną córką

Prawie 2,5 promila alkoholu miała 38-letnia kobieta, która zajmowała się swoją 2-miesięczną córką. Dziewczynka trafiła do pogotowia rodzinnego. Mieszkanka Tarnowskich Gór usłyszała już zarzut. Prokurator objął ją policyjnym dozorem. Teraz

Wiadomości 0 Comments

ŚWIĘTO POLICJI W BYTOMSKIM GARNIZONIE

Z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach, inspektora Krzysztofa Justyńskiego oraz Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu, młodszego inspektora Karola Fajera bytomscy policjanci otrzymali nominacje na kolejne stopienie policyjne. Uroczysta gala

Wiadomości 0 Comments

Dzieci w Bytomskiej Akademii Bezpieczeństwa

Policjanci spotkali się z przedszkolakami w Bytomskiej Akademii Bezpieczeństwa. Praktyczne warsztaty prowadzone przez mundurowych, mają przybliżyć dzieciom zasady ruchu drogowego. Stróże prawa utrwalali dzieciom między innymi, po co pieszym odblaski.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź