ZARZUTY ZA ZNĘCANIE SIĘ I GROŹBY

ZARZUTY ZA ZNĘCANIE SIĘ I GROŹBY

Kryminalni z komendy zatrzymali 32- latka podejrzanego z znęcanie się nad konkubiną. Agresor od dłuższego czasu bił kobietę, obrażał oraz groził jej pozbawieniem życia. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz o jego losie zdecyduje sąd. Grozi mu do 5 lat więzienia.

W czwartek do komendy zgłosiła się 30-latka nad którą znęcał się konkubent. W rozmowie z kobietą policjanci ustalili, że 32-latek od dłuższego czasu bił, szarpał oraz obrażał kobietę słowami wulgarnymi. Ponadto groził jej pozbawieniem życia. Stróże prawa zatrzymali bytomianina w mieszkaniu na ul. Przy Kopalni. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W piątek śledczy przedstawili mu zarzuty. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Previous POTRĄCENIE PIESZEJ
Next II ETAP 74. TOUR DE POLOGNE W BYTOMIU

Może to Ci się spodoba

Bytom na Sygnale 0 Comments

Areszt dla seryjnego włamywacza

Bytomski sąd tymczasowo aresztował 20-letniego włamywacza. Mężczyzna ośmiokrotnie włamał się do sklepów w centrum miasta. Bytomianin wpadł po tym jak kolejny raz okradł ten sam sklep. Na gorącym uczynku zarejestrowały

Bytom na Sygnale 0 Comments

ZNISZCZYŁ RADIOWÓZ I ZNIEWAŻYŁ POLICJANTÓW

28-letni mieszkaniec Bytomia został zatrzymany w minioną niedzielę przez policjantów z komisariatu II. Mężczyzna podczas interwencji dokonał zniszczenia radiowozu oraz znieważył i naruszył nietykalność cielesną wykonujących czynności policjantów. Sprawca dzisiaj odpowie przed prokuratorem.

Bytom na Sygnale 0 Comments

ROZBOJARZ W RĘKACH POLICJI

Stróże prawa z Bytomia w krótkim czasie od przestępstwa zatrzymali 21-letniego rozbojarza. Mężczyzna w nocy pobił i okradł 43-letniego bytomianina. Jego łupem padła karta bankomatowa. Napastnik trafił do policyjnego aresztu.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź