Wypadek na obwodnicy bytomia

Wypadek na obwodnicy bytomia

Policjanci z bytomskiej drogówki wyjaśniają okoliczności poniedziałkowego wypadku. Na obwodnicy miast kierująca fiatem 38-latka prawdopodobnie nie zachował należytej ostrożności i wypadła z jezdni zjeżdżając na przeciwległy pas drogi wprost pod hyundaia. Następnie w te auta uderzyły dwa inne samochody. Kierujące fiatem i renaultem trafiły do szpitala.

W poniedziałek rano na obwodnicy Bytomia przy al. Jana Pawła II doszło do wypadku. Kierująca osobowym fiatem 38-letnia gliwiczanka jadąca w kierunku Piekar Śląskich prawdopodobnie nie zachował należytej ostrożności i wypadła z jezdni. Przejechał przez pas zieleni na przeciwległy pas drogi wprost pod nadjeżdżającego renaulta, którym kierowała 34-letnia bytomianka. Na skutek wypadku w pojazdy te uderzył osobowy hyundai i toyota. Kierowały nimi 45-letnia mieszkanka Piekar Śląskich oraz 53-letnia zabrzanka. Kierująca renaultem oraz fiatem z obrażeniami zostały przewiezione do szpitala. Teraz okoliczności wypadku wyjaśniają bytomscy śledczy.

Previous Policjanci przejęli ponad 400 porcji narkotyków
Next Prawie 0,5 tys. porcji amfetaminy nie trafi na bytomskie ulice

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Zlikwidowano „lewe” podłączenia do prądu

Bytomscy stróże prawa wspólnie z pracownikami firmy dostarczającej energię elektryczną sprawdzili stan instalacji elektrycznych i ujawnili kradzieże prądu. „Lewe” podłączenia zlikwidowano w 3 mieszkaniach. Sprawcom w wieku od 19 do

Wiadomości 0 Comments

Remontując mieszkanie okradł jego domowników

Policjanci z komisariatu przy ul. Chrzanowskiego zatrzymali 38-letniego złodzieja. Mężczyzna remontując mieszkanie okradł jego właścicieli. Zabrał kartę bankomatową, biżuterię oraz kosmetyki warte blisko 800 zł. Bytomianin trafił do policyjnego aresztu.

Wiadomości 0 Comments

Dozór za fałszywy alarm bombowy

Bytomscy policjanci zatrzymali 61-latka, który powiadomił służby o fałszywym ładunku wybuchowym. Mężczyzna zadzwonił na numer alarmowy z informacją, że w bytomskim sądzie jest bomba. Jak się okazało, żadnego podejrzanego pakunku

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź