Samochód od ręki

Samochód od ręki

Własny samochód to ogromna wygoda. Niestety zdarza się, że nie możemy z niego skorzystać, bo na przykład stoi właśnie w warsztacie. Może też się zdarzyć, że chwilowo potrzebujemy wozu z większą liczbą miejsc lub z pojemniejszym bagażnikiem. Rozwiązaniem jest wynajęcie samochodu.

Rynek wynajmu samochodów w Polsce systematycznie się zwiększa, a tempo tego wzrostu ocenia się na 8% rocznie. Blisko tysiąc wypożyczalni udostępnia samochody 17 mln razy w ciągu roku. Ciągle jednak daleko nam do krajów, gdzie korzystanie z firm zajmujących się krótkoterminowym wynajmem pojazdów jest powszechne i gdzie wiele osób chętnie z takiej możliwości korzysta. Przoduje pod tym względem Wielka Brytania, zwłaszcza wielkie aglomeracje miejskie. Ma to związek z brakiem miejsc do parkowania i garażowania samochodów. Jedną z firm, która wypożycza samochody na Wyspach Brytyjskich jest www.007londonescorts.com.

Czego oczekują klienci?

Kiedy ktoś decyduje się na wypożyczenie samochodu, chciałby zrobić to szybko i bez problemów. Proces rejestracji powinien być więc prosty – nie tylko pod względem procedury, ale również dostępności. Niewiele osób ma ochotę jechać po samochód przez całe miasto. Jako klienci mamy prawo oczekiwać, że auto zostanie nam dostarczone w wybrane przez nas miejsce, a przynajmniej, że firma wynajmująca będzie miała swoją siedzibę w miejscu dobrze skomunikowanym. Po samochód często trzeba przecież jechać komunikacją miejską, a po oddaniu go w ten sam sposób się wraca. Ponieważ nie każdy z wynajmujących jest ekspertem w dziedzinie techniki samochodowej, od wynajmującego oczekuje się również wsparcia w razie jakichkolwiek problemów z pojazdem.

Auto przez Internet

Internet zdominował większość branż. W sieci robimy zakupy, realizujemy bankowe przelewy i komunikujemy się ze znajomymi. Nic dziwnego, że w ten sam sposób chcemy również wypożyczać samochody. Istnieją już strony internetowe, na których możemy porównać propozycje wypożyczalni, a następnie dokonać rezerwacji. W Polsce pojawiły się również platformy, które dają możliwość przejrzenia ofert wynajmu z kilku firm i dokonać wyboru tej, która nam najbardziej odpowiada. Dostępne są też aplikacje mobilne pomocne w wynajęciu wypożyczeniu samochodu, dzięki którym możemy nająć auto w dowolnym, dogodnym dla siebie momencie.

Samochód ułatwia życie. A wóz z wypożyczalni to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy nie mamy własnego lub nie możemy z niego korzystać.

Previous Przyszłość polskiej energetyki - rozwiązania Polskiego Funduszu Energetycznego
Next URATOWANY PRZEZ MUNDUROWYCH

Może to Ci się spodoba

Motoryzacja 0 Comments

Rośnie zainteresowanie klientów autami poleasingowymi

Polacy często kupują używane samochody. Systematycznie rośnie ich import, kupujemy także coraz więcej aut krajowego pochodzenia. Klienci indywidualni chętnie poszukują aut poleasingowych – wynika z obserwacji firm z branży. W Polsce hasło

Motoryzacja 0 Comments

Konieczne inwestycje w bezpieczeństwo drogowe. Bez nich liczba wypadków będzie wciąż rosnąć

Choć polska sieć dróg szybkiego ruchu w ciągu ostatniej dekady zwiększyła się czterokrotnie, to przed Polską wciąż długa droga do poprawy bezpieczeństwa. Jak podkreśla Kallistratos Dionelis, sekretarz generalny ASECAP, konieczne są

Motoryzacja 0 Comments

Polerka samochodowa obrotowa

Jeśli chodzi o wybór maszyny do polerowania, jednym z najczęstszych pytań zadawanych przez wiele osób jest: „Jaka jest różnica między polerką o podwójnym działaniu (DA) a polerką rotacyjną?”. To bardzo

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź