Sąd aresztował dwóch bytomian za zabójstwo 32-latka

Sąd aresztował dwóch bytomian za zabójstwo 32-latka

Bytomscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w sprawie zabójstwa 32-latka. Zwłoki bytomianina znaleziono w mieszkaniu przy ul. Wyczółkowskiego. Zatrzymani w wieku 44 i 50 lat byli pijani. Mężczyźni usłyszeli zarzuty zabójstwa. Decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im nawet dożywotnie pozbawienia wolności.

W środową noc stróże prawa zostali poinformowani, że w mieszkaniu przy ulicy Wyczółkowskiego mogą znajdować się zwłoki mężczyzny. Na miejscu policjanci potwierdzili, że znajduje się tam ciało 32-latka z ranami kłutymi na ciele. Zatrzymano 44-latka i jego 50-letniego znajomego. Mężczyźni byli pijani, badanie alkomatem wykazało u nich od 1 do 1,5 promila alkoholu w organizmie. Bytomianie trafili do policyjnego aresztu. Sprawą zajęli się bytomscy śledczy. Mieszkanie zabezpieczono a do akcji wkroczyli technicy kryminalistyki z bytomskiej komendy. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanym zarzutów zabójstwa 32-latka. Wczoraj decyzją sądu mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im teraz nawet dożywotnie pozbawienie wolności.

Previous Policyjny dozór dla dilera narkotyków i jego klienta
Next Złodziej zaatakował pracownika ochrony sklepu

Może to Ci się spodoba

Bytom na Sygnale 0 Comments

POSZUKIWANY POSIADAŁ NARKOTYKI

51-latek poszukiwany przez bytomski sąd wpadł w ręce policjantów z Rostka. Podczas kontroli stróże prawa znaleźli przy mężczyźnie także narkotyki. Teraz odpowie przed prokuratorem. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Bytom na Sygnale 0 Comments

NIELETNI SPRAWCY „WYRW” ZATRZYMANI

Kryminalni z komendy zatrzymali nieletnich sprawców kradzieży na tak zwaną „wyrwę”. 15-latek i jego młodszy kolega w ciągu tygodnia okradli sześć starszych osób. Łupem złodziei padły torebki, portfele oraz łańcuszki.

Bytom na Sygnale 0 Comments

„Nietrzeźwy” weekend

Bytomska drogówka zatrzymała w miniony weekend 3 pijanych kierowców w wieku od 21 do 44 lat. Amatorzy jazdy na „podwójnym gazie” mieli od 1 do prawie 3 promili alkoholu w organizmie. Grozi

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź