Sąd aresztował dwóch bytomian za zabójstwo 32-latka

Sąd aresztował dwóch bytomian za zabójstwo 32-latka

Bytomscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w sprawie zabójstwa 32-latka. Zwłoki bytomianina znaleziono w mieszkaniu przy ul. Wyczółkowskiego. Zatrzymani w wieku 44 i 50 lat byli pijani. Mężczyźni usłyszeli zarzuty zabójstwa. Decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im nawet dożywotnie pozbawienia wolności.

W środową noc stróże prawa zostali poinformowani, że w mieszkaniu przy ulicy Wyczółkowskiego mogą znajdować się zwłoki mężczyzny. Na miejscu policjanci potwierdzili, że znajduje się tam ciało 32-latka z ranami kłutymi na ciele. Zatrzymano 44-latka i jego 50-letniego znajomego. Mężczyźni byli pijani, badanie alkomatem wykazało u nich od 1 do 1,5 promila alkoholu w organizmie. Bytomianie trafili do policyjnego aresztu. Sprawą zajęli się bytomscy śledczy. Mieszkanie zabezpieczono a do akcji wkroczyli technicy kryminalistyki z bytomskiej komendy. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanym zarzutów zabójstwa 32-latka. Wczoraj decyzją sądu mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im teraz nawet dożywotnie pozbawienie wolności.

Previous Policyjny dozór dla dilera narkotyków i jego klienta
Next Złodziej zaatakował pracownika ochrony sklepu

Może to Ci się spodoba

Bytom na Sygnale 0 Comments

9 poszukiwanych w policyjnych rękach

Bytomscy policjanci zatrzymali 9 osób poszukiwanych. Wczoraj na terenie województwa śląskiego prowadzone były działania poszukiwawcze za osobami ukrywającymi się przed wymiarem sprawiedliwości. Zatrzymani to mężczyźni w wieku od 19 do

Bytom na Sygnale 0 Comments

Policjanci przejęli marihuanę

Kryminalni z komisariatu przy Rostka zatrzymali 32-latka, który posiadał marihuanę. Stróże prawa zabezpieczyli ponad 70 porcji narkotyku, wagę oraz woreczki. Bytomianin usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Bytom na Sygnale 0 Comments

Oblał benzyną i podpalił byłą partnerkę

Policjanci zatrzymali 43-letniego mieszkańca Bytomia, który oblał benzyną i podpalił swoją byłą partnerkę. Kobieta zdołała ugasić palące się ubranie i nie doznała obrażeń. Zatrzymanemu grozi teraz do 2 lat więzienia.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź