Runął komin na terenie KWK „ROZBARK”

Runął komin na terenie KWK „ROZBARK”

Wczoraj kilka minut po godzinie 14 runął wolnostojący, częściowo przeznaczony do rozbiórki komin na terenie dawnej KWK „Rozbark”. W wypadku został poszkodowany pracownik firmy budowlanej. Miejsce katastrofy zabezpieczają policjanci z bytomskiej komendy, natomiast strażacy przeszukują teren gruzowiska.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu. W trakcie prowadzenia prac przygotowawczych do rozbiórki runął wolnostojący, 70-metrowy komin dawnej KWK „Rozbark”. W wypadku ranny został 69-letni pracownik firmy budowlanej. Mężczyzna został przewieziony do szpitala i hospitalizowany. Na miejsce katastrofy natychmiast zostali skierowani policjanci, którzy zabezpieczają teren wokół miejsca zdarzenia. Rumowisko nadal sprawdzają strażacy i ratownicy z grupy poszukiwawczej.

Previous 318 zarzutów za oszustwa
Next Kryminalni przejęli narkotyki

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Trwają działania „Monitoring przejść dla pieszych, gwarantem bezpieczeństwa pieszego”

Dzisiaj na terenie naszego miasta drogówka prowadzi działania pn. „Monitoring przejść dla pieszych, gwarantem bezpieczeństwa pieszego”. Podstawowym ich celem jest zwiększenie bezpieczeństwa pieszych oraz kontrola stosowania się przez nich do

Wiadomości 0 Comments

Pijana matka miała ponad 2,5 promila

Prawie 2,5 promila alkoholu miała 30-letnia bytomianka, która zajmowała się swoją 1,5 roczną córką. Dziewczynka trafiła do pogotowia rodzinnego. Zatrzymano również jej 35-letniego znajomego, który chciał zmusić policjantów do zaniechania

Wiadomości 0 Comments

Bytomski Charytatywny Bieg Godności Osób Niepełnosprawnych

W sobotę w Parku Miejskim im. Franciszka Kahla odbyły się obchody Bytomskiego Dnia Godności Osób z Niepełnoprawnością Intelektualną. Celem imprezy była zbiórka funduszy na dokończenie remontu Ośrodka dla Dzieci Niepełnosprawnych.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź