Runął komin na terenie KWK „ROZBARK”

Runął komin na terenie KWK „ROZBARK”

Wczoraj kilka minut po godzinie 14 runął wolnostojący, częściowo przeznaczony do rozbiórki komin na terenie dawnej KWK „Rozbark”. W wypadku został poszkodowany pracownik firmy budowlanej. Miejsce katastrofy zabezpieczają policjanci z bytomskiej komendy, natomiast strażacy przeszukują teren gruzowiska.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu. W trakcie prowadzenia prac przygotowawczych do rozbiórki runął wolnostojący, 70-metrowy komin dawnej KWK „Rozbark”. W wypadku ranny został 69-letni pracownik firmy budowlanej. Mężczyzna został przewieziony do szpitala i hospitalizowany. Na miejsce katastrofy natychmiast zostali skierowani policjanci, którzy zabezpieczają teren wokół miejsca zdarzenia. Rumowisko nadal sprawdzają strażacy i ratownicy z grupy poszukiwawczej.

Previous 318 zarzutów za oszustwa
Next Kryminalni przejęli narkotyki

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Bytomscy policjanci na Targach Edukacyjnych

Bytomscy stróże prawa zachęcali młodzież do nauki w szkołach o profilu policyjnym. Policjanci uczestniczyli w Targach Edukacyjnych organizowanych w ramach 10. Bytomskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Mundurowi odpowiadali o służbie

Wiadomości 0 Comments

Dokumenty pofune – zadbaj o ich zniszczenie

W każdej firmie generuje się bardzo wiele różnych dokumentów, które mogą mieć istotne znaczenie dla prowadzonej działalności, a znajdujące się na tych dokumentach informacje nie powinny docierać do obcych osób.

Wiadomości 0 Comments

Policjanci przejęli transport szkodliwych odpadów

Bytomscy policjanci wraz ze stróżami prawa z Krakowa, zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 44 i 61 lat. Małopolscy policjanci udaremnili nielegalne wysypanie śmieci z dwóch ciężarówek na obrzeżach Bytomia. Śmieci

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź