Rozbił szybę w sklepie i sam zgłosił się na policję

Rozbił szybę w sklepie i sam zgłosił się na policję

Bytomianin sam zgłosił się na komisariat i przyznał się do zniszczenia szyby wystawowej w sklepie. Mężczyzna pod wpływem emocji rozbił szybę. 32-latek usłyszał zarzut. Grozi mu do 5-lat więzienia. Z uwagi, że sam się zgłosił i przyznał do winy może teraz liczyć na łagodniejsze spojrzenie sądu na przestępstwo, które popełnił a nawet na warunkowe umorzenie sprawy.

Wczoraj rano do komisariatu przy ul. Chrzanowskiego zgłosił się 32-latek. Bytomianin poinformował, że w nocy rozbił szybę w jednym ze sklepów w centrum miasta. Policjanci nie mieli takiego zgłoszenie więc trzeba było to sprawdzić. Relacja mężczyzny się potwierdziła a właściciel sklepu jeszcze nie zdążył zgłosić zniszczenia na policję. 32-latek został przesłuchany i przedstawiono mu zarzut zniszczenia mienia. Z relacji śledczych wynika, że bytomianin przechodząc w nocy obok tego sklepu w nerwach rozbił szybę wystawową. Jak widać sumienie nie dało mu spokoju i sam zgłosił się na policję. Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia. Jednak w tej sytuacji, że sam się zgłosił i przyznał do winy może liczyć na łagodniejsze spojrzenie sądu na sprawę. Niewykluczone, że dochodzenie zostanie nawet warunkowo umorzone.

Previous Bytomskie działania "Trzeźwość"
Next Chciał przekupić policjantów aby nie trafić do izby wytrzeźwień

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Radzimy! Ostrzegamy! Informujemy!

Nie każdy, kto puka do Twojego mieszkania, ma uczciwe zamiary. Sposobów, by wzbogacić się cudzym kosztem, jest wiele. Jeśli zachowasz ostrożność, masz szansę ustrzec się przed kradzieżą pieniędzy lub kosztowności.

Wiadomości 0 Comments

URATOWANY PRZEZ MUNDUROWYCH

Policjanci z komisariatu w Szombierkach uratowali z opresji mężczyznę. 51-latek wpadł w otwór wypełniony wodą i nie potrafił się z niego wydostać o własnych siłach. Zziębniętego i przemoczonego 51-latka mundurowi oddali pod

Wiadomości 0 Comments

Tymczasowy areszt dla 38-letniego włamywacza

Już kilka minut po „skoku” zatrzymany został mężczyzna, który włamał się do sklepu przy ul. Moniuszki. Jak się okazało we wrześniu zeszłego roku ten sam sprawca włamał się do tego

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź