Mundurowi o bezpieczeństwie w wakacje

Mundurowi o bezpieczeństwie w wakacje

To już kolejny poniedziałek, w którym mundurowi spotkali się z dziećmi w ramach działań „ Kręci mnie bezpieczeństwo … w wakacje”. Policjanci odwiedzili najmłodszych w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Bytomiu, gdzie przekazali dzieciom podstawowe informacje dotyczące bezpiecznego spędzania czasu w okresie wolnym od nauki.

W ramach działań „Kręci mnie bezpieczeństwo…w wakacje” bytomscypolicjanci spotkali się z dziećmi. Mundurowi odwiedzili najmłodszych na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bytomiu na tzw. „Torkaciku”. W trakcie spotkania przekazano uczestnikom, jak unikać zagrożeń i bezpiecznie poruszać się po drodze. Poruszono temat bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku, w szczególności pobytu nad wodą, zabaw na podwórku, przejazdu samochodem i w kontaktach z obcymi. Dzieci z zaangażowaniem wzięły udział w prelekcji i chętnie odpowiadały na pytania.

Previous Śmiertelny wypadek w Bytomiu
Next Redmi Note 5

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

ODPRAWA ROCZNA BYTOMSKIEJ POLICJI

Podczas narady rocznej podsumowano pracę policjantów i pracowników garnizonu. Szef bytomskich mundurowych, insp. Karol Fajer, przedstawił wyniki osiągnięte w roku 2017, a także kierunki pracy na rok bieżący. W naradzie

Wiadomości 0 Comments

Bezpieczna Wielkanoc 2017

Święta Wielkiej Nocy to szczególny czas spędzany w gronie rodziny. Zróbmy wszystko, aby minęły one w spokojnej atmosferze nie tylko przy stole, ale także na drodze. Apelujemy do wszystkich o

Wiadomości 0 Comments

Zderzenie osobówki z autobusem

Bytomscy policjanci wyjaśniają okoliczności sobotniego wypadku. Zdarzenia miało miejsce około godziny 8.00 przy skrzyżowaniu ul. Frenzla z ul. Nickla. Kierujący autobusem 49-latek wyprzedzając forda prawdopodobnie doprowadził do zderzenia z volkswagenem.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!