MŁODZI ADEPCI POLICJI W BYTOMIU

MŁODZI ADEPCI POLICJI W BYTOMIU

Od poniedziałku na ulicach Bytomia pojawiły się dodatkowe patrole mundurowych. Tworzą je słuchacze Szkoły Policji w Katowicach wraz z mundurowymi bytomskiej jednostki. Patrole doświadczonych stróżów prawa i policyjnych adeptów są możliwe dzięki porozumieniom zawartym pomiędzy komendantami szkoły policji i bytomskiej komendy oraz władzami miasta.

Od poniedziałku słuchacze Szkoły Policji w Katowicach pełnią służbę na podstawie porozumienia zawartego pomiędzy komendantami szkoły i miejscowej jednostki oraz władzami miasta. Młodzi adepci policji razem z bytomskimi stróżami prawa pilnują porządku i dbają o bezpieczeństwo w mieście. U boku doświadczonych mundurowych słuchacze doskonalą swoje umiejętności w tajnikach policyjnego rzemiosła. Wspólne patrole potrwają do jutra. Priorytetowym celem służb jest troska o bezpieczeństwo mieszkańców.

Previous WYPADEK W MIECHOWICACH
Next PRACOWNIK SKLEPU Z NARKOTYKAMI

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Złodzieje ujęci na gorącym uczynku

Policjanci z Miechowic na gorącym uczynku zatrzymali złodziei słodyczy. 20-latek i jego 15-letni kolega ukradli ze sklepu łakocie warte 1150 złotych. Bytomianie wpadli dzięki czujności pracownika ochrony sklepu. Starszy ze

Wiadomości 0 Comments

URATOWANY PRZEZ MUNDUROWYCH

Policjanci z komisariatu w Szombierkach uratowali z opresji mężczyznę. 51-latek wpadł w otwór wypełniony wodą i nie potrafił się z niego wydostać o własnych siłach. Zziębniętego i przemoczonego 51-latka mundurowi oddali pod

Wiadomości 0 Comments

18-latek stracił prawo jazdy

Policjanci z bytomskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 18-letniemu kierowcy. Jadący mitsubishi mieszkaniec Katowic w centrum miasta przejechał na czerwonym świetle. Młodzieniec stracił prawo jazdy zaledwie po pół roku jego posiadania.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź