Książka telefoniczna w internecie?

Książka telefoniczna w internecie?

Jeszcze kilka lat temu większość z nas miała pewnie w domu tradycyjną papierową książkę telefoniczną. Starsze osoby nawet wspominają tego typu książki telefoniczne z pewnym rozrzewnieniem doceniając to jakie dawały możliwości. Łatwo można było znaleźć numer telefonu do znajomej osoby, nie było problemu ze znalezieniem usługodawców i kontaktu z nimi. Współcześnie jednak wiele się zmieniło. Przede wszystkim życie w wielu aspektach przeniosło się do sieci. Obok tego powstały przepisy, które maja za zadanie chronić dane osobowe, dlatego umieszczenie numerów telefonów z nazwiskami i adresami w książkach telefonicznych przestało być możliwe. Dlatego te przeniosły się do sieci.

Książka telefoniczna w internecie

Internetowa książka telefoniczna staje się rozwiązaniem dla osób, które chcą szukać numeru telefonu, ale nie mają takiej możliwości w zwyklej papierowej książce telefonicznej. Książki internetowe to po prostu specjalnie przygotowane internetowe serwisy, w których gromadzone są numery telefonów z opisami, tak by bylo wiadomo do kogo należą. Wchodząc do takiego serwisu można podać numer telefonu i sprawdzić do kogo należy, albo też można poszukiwać interesującego numeru telefonu na podstawie danych osobowych. Książki telefoniczne w sieci są w różnym stopniu rozbudowane, co jak wiadomo ma bardzo duże znaczenie dla ich funkcjonowania. Warto korzystać z takiej, której baza będzie jak największa. Dzięki temu będzie zdecydowanie większa szansa na to, że uda się znaleźć interesujące informacje.

Wygodna w użytkowaniu

To co można o internetowych książkach telefonicznych  można powiedzieć to fakt, że charakteryzują się bardzo wygodną formą w obsłudze. Dzięki temu wygodnie będzie sie można w takiej książce odnaleźć. W przypadku książki tradycyjnej trzeba było przeglądać kolejne strony w poszukiwaniu informacji. w przypadku tej w formie elektronicznej mamy wiele różnych filtrów, które można użyć, wpisać można wiele różnych informacji i w ten sposób wyniki jakie się uda uzyskać będą od razu mocno ograniczone, dużo dokładniejsze i tym samym łatwiej się będzie w nich odnaleźć. To co jest problemem internetowych książek telefonicznych to na ta chwilę bazy danych, które nie są należycie rozwinięte. Problemem jest to, że musi być zgoda osoby, na to że jej numer w książce będzie umieszczony. Wiele osób nie zwraca na to uwagi, nie zależy im na tym, by telefon się w takiej książce znajdował. To istotnie będzie ograniczać możliwość rozwoju dla witryn tworzących internetowe książki telefoniczne.

Previous Areszt dla 21-latka, który w trakcie ucieczki chciał potrącić policjantów
Next Jak wyszukać numer telefonu?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania w rękach bytomskich policjantów

Mundurowi z bytomskiej drogówki zatrzymali 46-letniego mężczyznę, związanego z kradzieżą na terenie Włoch. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej przy ul. Kolonia Zgorzelec. Teraz Sąd Okręgowy w Katowicach zdecyduje o ewentualnej

Wiadomości 0 Comments

Wpadli z narkotykami

Bytomscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn z narkotykami. Stróże prawa przejęli łącznie blisko 300 porcji amfetaminy. Bytomianie oraz mieszkaniec Radzionkowa w wieku od 30 do 32 lat usłyszeli już zarzuty. Grozi

Wiadomości 0 Comments

Uwaga!!! Oszustka przez telefon wyłudziła 40 tys. zł

Bytomscy stróże prawa poszukują oszustki, która podając się za córkę 79-latki wyłudziła od niej pieniądze. Jej łupem padło 40 tysięcy złotych. Bytomska Policja apeluje o rozwagę. Nie dajmy się oszukać!

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!