Ile wydać na pierścionek zaręczynowy?

Ile wydać na pierścionek zaręczynowy?

Jeśli diamenty są najlepszym przyjacielem dziewczyny (są), co to za pierścionek zaręczynowy? Zastanawiając się nad tym, zadamy Ci jeszcze jedno trudne pytanie: ile w pierwszej kolejności należy wydać na pierścionek zaręczynowy? Istnieje tak wiele powszechnych mitów i błędnych przekonań na temat kupowania pierścionków zaręczynowych, że trudno jest naprawdę wiedzieć, ile należy wydać na zakup swojego znaczącego innego pierścionka.

Chociaż nie ma jednego rozmiaru pasującego do wszystkich odpowiedzi na etykietę pierścionka, podrzuciliśmy to pytanie naszym ekspertom Taylor Lanore i Jennifer Gandia, którzy pomogli przybić szacunek ceny, obalili wszelkie szeroko rozpowszechnione, związane z kosztami mity o pierścionkach zaręczynowych i ujawnili łatwe sposoby pracy w ramach budżetu ślubnego.

Jaki jest średni koszt?

Dane pokazują, że średnie ceny pierścionków zaręczynowych nadal rosną z roku na rok. Według Lanore’a, wszystko zależy całkowicie od sytuacji finansowej twojego narzeczonego. „Wydawaj, co ci się podoba – nie ma powodu do długów”, mówi. „To również zależy od preferencji twojego partnera. Jeśli ona (lub on) chce czegoś bardzo minimalnego, trudno jest wydać dużo. Ale jeśli ona (lub on) chce dużego kamienia, to i tak jest to bardzo wykonalne. Są sposoby, aby osiągnąć dowolny budżet.”

Jeśli chodzi o zakup samego pierścienia, ceny będą się znacznie różnić ze względu na szereg czynników: Rozmiar i jakość centralnego kamienia, wszelkie szczegóły (jak aureola lub kamienie ustawione w zespole) oraz rodzaj wybranego metalu – nie wspominając o narzutach, które mogą się pojawić wraz z czynnikami takimi jak popularna marka.

Mity o kosztach pierścionka zaręczynowego

Spędzenie trzech miesięcy wartych twojego wynagrodzenia

Stało się sugerowaną zasadą pierścionka zaręczynowego, że należy wyłuskać około trzech miesięcy z ich pensji, ale jest to najbardziej powszechny (i przestarzały) mit pierścionka zaręczynowego. W rzeczywistości nie ma ustalonej reguły dotyczącej tego, ile należy wydać na pierścionek zaręczynowy, a ona pracuje z każdym rodzajem budżetu.

Znalezienie tańszego diamentu online

Lanore mówi, że w rzeczywistości bardziej ryzykowne jest kupowanie diamentów przez Internet, ponieważ istnieje znacznie więcej kamieni niskiej jakości do wyboru, co nie zawsze jest oczywiste dla niewprawionego oka. Zamiast tego radzi udać się prosto do źródła. „Najlepiej skonsultować się z profesjonalistami w celu zaspokojenia Twoich potrzeb”, mówi Lanore. „Jest wiele sztuczek, które trzeba poznać dla każdego diamentowego cięcia i kształtu – to przecież nauka. Gorąco polecam kontakt z konsultantem ds. diamentów, który pomoże w wyborze centralnego kamienia”. Ci eksperci mogą pomóc w pracy z „Cztery C”, aby uzyskać najlepszy możliwy diament dla twojego budżetu.

Jeśli nie możesz znaleźć lokalnego konsultanta ds. diamentów, istnieje wiele firm, z których możesz korzystać zdalnie.

http://pierscionkizareczynowe.edu.pl/pierscionek-dla-kazdego/pierscionki-zareczynowe-ile-trzeba-na-niego-wydac/ukw_zfqv

Previous Jak poprawnie układać płytki wielkoformatowe?
Next Tłumaczenia techniczne w języku angielskim

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Wybór drukarki do pracy w domu – poradnik

Niezależnie od tego, czy chodzi o zdjęcia rodzinne, projekty dla dzieci, administratora w domu, czy pracę poza biurem, wydajna drukarka domowa od dawna była niezbędna dla wielu. Teraz, bardziej niż

Life&Style 0 Comments

Zagrożenia i oznaki wynikające z uzależnienia od marihuany

Psychologiczne konsekwencje przedłużającego się znęcania się nad marihuaną nie są do końca zrozumiałe. Niektóre badania sugerują, że uzależnienie od marihuany może zwiększać szanse na rozwój zaburzeń psychicznych, takich jak depresja,

Life&Style 0 Comments

5 Korzyści płynących z makijażu mineralnego

Mineralne trendy w makijażu wciąż rosną, ponieważ użytkownicy decydują się na kosmetyki naturalne. Ta zmiana w trendach kosmetycznych nie jest zaskoczeniem, ponieważ makijaż mineralny oferuje konsumentom wiele korzyści w porównaniu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź