ARESZT ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

ARESZT ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Kryminalni z komisariatu przy ul. Rostka zatrzymali 31-latka, który ukrywał narkotyki w mieszkaniu oraz w piwnicy. Stróże prawa przejęli ponad 47 gram amfetaminy oraz susz roślinny o czarnorynkowej wartości około 1500 zł. Mężczyzna już usłyszał zarzut. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Kryminalni z bytomskiej „trójki” prowadzili działania przeciwko przestępczości narkotykowej. Wynikiem ich pracy było zatrzymanie 31-latka. Mężczyzna w swoim mieszkaniu oraz w piwnicy ukrywał narkotyki. Stróże prawa przejęli ponad 47 gram amfetaminy oraz susz roślinny. Wartość narkotyków na czarnym rynku to ok. 1500 złotych. Ponadto okazało się, że zatrzymany pobił swoją konkubinę. Mężczyzna już trafił do policyjnego aresztu oraz usłyszał zarzuty. Na wniosek prokuratora decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi za kratami. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Previous "LEWE" PAPIEROSY I TYTOŃ W RĘKACH BYTOMSKICH POLICJANTÓW
Next NARKOTYKI I DOPALACZE ZABIJAJĄ

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Dozór dla 34-latka za znęcanie się nad partnerką i jej synem

Zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego nad swoją partnerką i jej 13-letni synem usłyszał 34-letni mieszkaniec Bytomia. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z komisariatu przy ul. Rostka. Decyzją prokuratora został

Wiadomości 0 Comments

4 MIESIĘCZNA DZIEWCZYNKA TRAFIŁA DO SZPITALA, JEJ MATKA DO ARESZTU

Decyzją sądu 25-letnia kobieta została tymczasowo aresztowana za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu swojej 4 miesięcznej córeczki. Bytomianka w chwili zatrzymania miała 1,5 promila alkoholu w organizmie. Jej konkubent i

Wiadomości 0 Comments

38-letni pedofil w policyjnych rękach

Bytomscy policjanci zatrzymali 38-letniego pedofila. Mężczyzna wpadł po tym jak na forum internetowym proponował kontakty sexualne 13-latce. Internauci poinformowali stróży prawa o pedofilu. Mieszkaniec Piekar Śląskich trafił do policyjnego aresztu.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź