5 wskazówek dla zdrowszej skóry

5 wskazówek dla zdrowszej skóry

Niezależnie od tego, czy jesteś młoda i masz tętniącą życiem skórę, czy też starsza i wykazujesz oznaki starzenia się, ważne jest, aby inwestować w zdrowie swojej skóry. Zebraliśmy pięć ważnych wskazówek, które pomogą Ci osiągnąć zdrowszą, lśniącą skórę. Pamiętaj, że konsystencja jest kluczowa!

Pić więcej wody

Istotne jest, aby nawilżać skórę poprzez codzienne spożywanie odpowiedniej ilości wody. Ile wody należy pić? Według WebMD należy ustalić cel pomiędzy pół uncji a uncją wody na każdy ważony funt. Jeśli ważysz 170 funtów, powinieneś starać się spożywać od 85 do 170 uncji wody dziennie.

Złuszczać skórę

Nie ma tu mowy – Złuszczanie usuwa suche i martwe komórki skóry i poprawia krążenie krwi, odsłaniając zdrową i świecącą skórę. Najlepszym sposobem na złuszczanie skóry dla jej zdrowia jest codzienne stosowanie trukwy, aby utrzymać pod kontrolą wrastające włosy i łuszczącą się skórę. Pod prysznicem delikatnie szoruj wyboistą lub łuszczącą się skórę okrężnymi ruchami, aby usunąć martwe komórki skóry.

Wziąć krótki, letni prysznic

Podczas gdy branie długiego gorącego prysznica może wydawać się niesamowite, aby pomóc rozluźnić mięśnie, może w rzeczywistości wyrządzić krzywdę Twojej skórze. Według Healthline, gorący prysznic może wysuszyć i podrażniać skórę. Gorąca woda sprawia, że skóra łatwiej wysycha i pogarsza warunki takie jak egzema. Dla zdrowszej skóry, bierz krótsze letnie prysznice dla szczęśliwszej, zdrowszej skóry.

Stosować kremy z filtrem przeciwsłonecznym SPF codziennie

Wszyscy wiemy, że promienie UV są szkodliwe dla naszej skóry. Codzienne nakładanie na twarz i wszystkie inne obszary skóry narażone na działanie promieni słonecznych chroni przed tymi szkodliwymi promieniami UV. Upewnij się, że znalazłeś i zastosowałeś produkt z co najmniej SPF 30. Nakładanie kremu z filtrem przeciwsłonecznym może wydawać się nudne, ale rezultaty są ogromne, jeśli chodzi o dążenie do zdrowszej skóry.

Trzymaj ręce z dala od twarzy

Ogólnie rzecz biorąc, jest to wielka zasada, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, w którym rozprzestrzeniły się COVD-19 i inne zarazki. Twoje ręce dotykają wielu powierzchni przez cały dzień i gromadzą brud i zarazki. Kiedy dotkniesz swojej twarzy, wszystko, co masz na rękach, przeniosło się na twoją twarz. Trzymanie rąk z dala od twarzy jest o wiele łatwiejsze do powiedzenia niż do zrobienia, ale kiedy już to zrobisz, przyzwyczaisz się do tego na swojej drodze do uzyskania zdrowszej skóry.

Tu masz, pięć sekretów zdrowej skóry. Znajdź odpowiedzialnego partnera i nie pozwól sobie nawzajem przegapić swoich porannych lub nocnych rutynowych zajęć i pamiętaj, że konsekwencja jest kluczowa!

Więcej na http://epliki.waw.pl/

Previous Wybór drukarki do pracy w domu - poradnik

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Drukowanie zdjęć – samodzielnie czy u specjalisty?

Mogłoby się wydawać, że współcześnie drukowane zdjęcia odeszły już do lamusa i nie są popularną, chętnie wybieraną formą. Rzeczywiście jest tak, że zdecydowana większość naszych wspomnień jest obecnie zdigitalizowana i

Life&Style 0 Comments

Telefon z dobrym aparatem

Smartfon to inteligentny telefon, który ma zdecydowanie więcej możliwości niż tradycyjny telefon komórkowy. Wybierając smartfon zwracamy uwagę na bardzo różne parametry. Wiele osób szuka takiego modelu, który będzie można robić

Life&Style 0 Comments

5 Korzyści płynących z makijażu mineralnego

Mineralne trendy w makijażu wciąż rosną, ponieważ użytkownicy decydują się na kosmetyki naturalne. Ta zmiana w trendach kosmetycznych nie jest zaskoczeniem, ponieważ makijaż mineralny oferuje konsumentom wiele korzyści w porównaniu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź