24-latek zatrzymany w trakcie egzaminu na prawo jazdy

24-latek zatrzymany w trakcie egzaminu na prawo jazdy

W ręce policjantów wpadł 34-latek, który przystąpił do praktycznego egzaminu na prawo jazdy. Miesiąc temu do egzaminu teoretycznego w jego imieniu przystąpił kolega bytomianina. Mężczyźni usłyszeli wtedy zarzuty. Wczoraj zatrzymany usłyszał już zarzut. Teraz odpowie przed prokuratorem. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Jak opisywaliśmy początkiem kwietnia tego roku w ręce policjantów wpadł 27-latek, który przystąpił do egzaminu na prawo jazdy za swojego kolegę. Mężczyzna usłyszał zarzut. Po kilku dniach śledczy z komendy przedstawili zarzut 34-latkowi, za którego kolega poszedł na egzamin teoretyczny na prawo jazdy. Mężczyznom grozi za to przestępstwo do 3 lat więzienia. 34-latek wiedział, że jeżeli pójdzie na egzamin praktyczny to popełni kolejne przestępstwo. Pomimo tej wiedzy zdecydował zapisać się na egzamin. Bytomianin wczoraj przystąpił do egzaminu praktycznego. Egzaminatorzy natychmiast powiadomili stróży prawa. 34-latek został zatrzymany na terenie ośrodka egzaminacyjnego. Mężczyzna został przewieziony do bytomskiej komendy, gdzie usłyszał kolejny zarzut w tej sprawie. Śledczy zabezpieczyli od niego 5 tysięcy złotych w gotówce jako tymczasowe zabezpieczenie mienia. Teraz bytomianin odpowie przed prokuratorem. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Previous Dozór dla 34-latka za znęcanie się nad partnerką i jej synem
Next Potrącenie pieszej na pasach

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Policjanci przejęli 150 porcji amfetaminy

Bytomscy policjanci przejęli prawie 150 porcji narkotyków. Zatrzymano 27-latka, który amfetaminę ukrywał w mieszkaniu przy ul. Armii Krajowej. Bytomianin usłyszał już zarzut. Teraz odpowie przed prokuratorem. Grozi mu do 3

Wiadomości 0 Comments

BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY 2017

Dzisiaj w okolicach bytomskich szkół porządku i bezpieczeństwa uczniów pilnują policjanci drogówki oraz strażnicy miejscy. Akcja „Bezpieczna droga do szkoły” ma na celu zminimalizowanie zdarzeń z udziałem najmłodszych uczestników ruchu

Wiadomości 0 Comments

Areszt dla 21-latka, który w trakcie ucieczki chciał potrącić policjantów

Tymczasowy areszt dla 21-latka, który w kwietniu uciekał przed policjantami chorzowskiej drogówki. Mężczyzna na terenie Bytomia próbował wtedy przejechać mundurowych, a stróże prawa oddali strzały w kierunku audi, którym kierował.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź