22-latek zniszczył drzwi i groził sąsiadce

22-latek zniszczył drzwi i groził sąsiadce

22-letni wandal w policyjnych rękach. Bytomianin wczoraj po pijanemu uszkodził drzwi i groził swojej sąsiadce. Mężczyzna mając 1,5 promila trafił do izby wytrzeźwień. Po wytrzeźwieniu usłyszał już zarzuty. Teraz odpowie przed sądem Grozi mu do 5 lat więzienia.

Wczoraj oficer dyżurny komisariatu przy ulicy Chrzanowskiego został poinformowany o zniszczeniu drzwi wejściowych do mieszkania przy ulicy Piekarskiej. Na miejscu stróże prawa ustalili, że sprawcą jest sąsiad 40-latki. Kobieta poinformowała również, że wandal jej groził. Straty jakie wyrządził jej sąsiad oszacowano na kilkaset złotych. Policjanci zatrzymali 22-laka. Mężczyzna był pijany i trafił do izby wytrzeźwień. Badanie alkomatem wykazało u niego 1,5 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu bytomianin trafił do komisariatu przy ulicy Chrzanowskiego. Śledczy przedstawili mu zarzuty. Teraz wandal odpowie przed prokuratorem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Previous Tymczasowy areszt dla 38-letniego włamywacza
Next Tragiczne zderzenie fiata z tramwajem

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Policjanci przejęli 10 kg dopalaczy

W trakcie wspólnych działań bytomskich stróżów prawa, policjantów z Wydziału do walki z Cyberprzestępczością KWP w Katowicach oraz funkcjonariuszy śląskiej służby celno-skarbowej z psem „Rossi”, przejęto prawie 10 kg dopalaczy

Wiadomości 0 Comments

17-latek okradał mieszkania i napadł na kobietę

Bytomscy policjanci zatrzymali 17-latka. Młodzieniec napadł na 67-latkę i jest sprawcą serii kradzieży mieszkaniowych. Do przestępstw dochodziło od początku lipca tego roku do chwili obecnej. Bytomianin trafił do policyjnego aresztu.

Wiadomości 0 Comments

USTALAMY TOŻSAMOŚĆ KOBIETY

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu prowadzi sprawę dotyczącą ustalenia tożsamości n/n kobiety ujawnionej w dniu 16 lutego 2017 r. na Placu Wolskiego w Bytomiu. Rysopis: wiek z wyglądu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź