21-letni podpalacz w policyjnych rękach

21-letni podpalacz w policyjnych rękach

Policjanci z komisariatu przy ul. Rostka zatrzymali podpalacza. Pijany 21-latek podpalił forda a od niego zapalił się volkswagen. Zdarzenia miało miejsce w nocy przy ul. Szkolnej. Straty oszacowano na prawie 9 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz odpowie przed prokuratorem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Wczorajszej nocy przy ulic Szkolnej doszło do podpalenia osobowego forda. Stróży prawa zawiadomili mieszkańcy, którzy zauważyli pożar. Ogień zanim został ugaszony zdążył rozprzestrzenić się na zaparkowanego obok volkswagena. Na miejscu policjanci rozpoczęli ustalanie okoliczności pożaru. W wyniku ustaleń stróże prawa uzyskali prawdopodobny rysopis podpalacza. Jak się okazało mężczyzna odpowiadający rysopisowi znajdował się wśród gapiów przyglądających się palącym się autom. Kiedy policjanci ruszyli w kierunku mężczyzny zaczął on uciekać. Po krótkim pościgu został on zatrzymany. Okazał się 21-latek, który był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego około 1,5 promila alkoholu w organizmie. Bytomianin trafił do policyjnego aresztu. Właściciele aut straty oszacowali na blisko 9 tysięcy złotych. Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał już zarzuty. Teraz odpowie przed prokuratorem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Previous Fałszywy syn wyłudził pieniądze od 73-latki
Next 26-latka handlowała narkotykami

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Młodzi adepci Policji w Bytomiu

Od wczoraj na ulicach Bytomia pojawiły się dodatkowe patrole mundurowych. Tworzą je słuchacze Szkoły Policji w Katowicach wraz z funkcjonariuszami tutejszej jednostki. Patrole doświadczonych stróżów prawa i policyjnych adeptów są możliwe

Wiadomości 0 Comments

Mundurowi z gimnazjalistami o odpowiedzialności karnej

Policjanci z bytomskiej komendy spotkali się z gimnazjalistami. Stróże prawa odwiedzili szkołę przy ul. Nickla. Mundurowi podczas prowadzonej prelekcji przekazali uczniom podstawowe informacje dotyczące odpowiedzialności karnej nieletnich oraz przejawów demoralizacji.

Wiadomości 0 Comments

Pijana 43-latka ugodziła nożem swojego partnera

43-letnia bytomianka została tymczasowo aresztowana po tym, jak nożem ugodziła swojego partnera. Do zdarzenia doszło w sobotę nad ranem w jednym z miechowickich hoteli. W chwili zatrzymania kobieta miała około

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!