21-letni podpalacz w policyjnych rękach

21-letni podpalacz w policyjnych rękach

Policjanci z komisariatu przy ul. Rostka zatrzymali podpalacza. Pijany 21-latek podpalił forda a od niego zapalił się volkswagen. Zdarzenia miało miejsce w nocy przy ul. Szkolnej. Straty oszacowano na prawie 9 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz odpowie przed prokuratorem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Wczorajszej nocy przy ulic Szkolnej doszło do podpalenia osobowego forda. Stróży prawa zawiadomili mieszkańcy, którzy zauważyli pożar. Ogień zanim został ugaszony zdążył rozprzestrzenić się na zaparkowanego obok volkswagena. Na miejscu policjanci rozpoczęli ustalanie okoliczności pożaru. W wyniku ustaleń stróże prawa uzyskali prawdopodobny rysopis podpalacza. Jak się okazało mężczyzna odpowiadający rysopisowi znajdował się wśród gapiów przyglądających się palącym się autom. Kiedy policjanci ruszyli w kierunku mężczyzny zaczął on uciekać. Po krótkim pościgu został on zatrzymany. Okazał się 21-latek, który był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego około 1,5 promila alkoholu w organizmie. Bytomianin trafił do policyjnego aresztu. Właściciele aut straty oszacowali na blisko 9 tysięcy złotych. Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał już zarzuty. Teraz odpowie przed prokuratorem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Previous Fałszywy syn wyłudził pieniądze od 73-latki
Next 26-latka handlowała narkotykami

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Książka telefoniczna w internecie?

Jeszcze kilka lat temu większość z nas miała pewnie w domu tradycyjną papierową książkę telefoniczną. Starsze osoby nawet wspominają tego typu książki telefoniczne z pewnym rozrzewnieniem doceniając to jakie dawały

Wiadomości 0 Comments

Bytomski Charytatywny Bieg Godności Osób Niepełnosprawnych

W sobotę w Parku Miejskim im. Franciszka Kahla odbyły się obchody Bytomskiego Dnia Godności Osób z Niepełnoprawnością Intelektualną. Celem imprezy była zbiórka funduszy na dokończenie remontu Ośrodka dla Dzieci Niepełnosprawnych.

Wiadomości 0 Comments

26-latka handlowała narkotykami

Bytomscy policjanci zatrzymali 26-latkę, która handlowała narkotykami i ukrywała je w piwnicy przy ul. Miętkiewicza. Kobieta miała ponad 750 porcji amfetaminy. Policjantów wspomagał owczarek niemiecki „Luka” specjalizujący się w odnajdywaniu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!