21-letni podpalacz w policyjnych rękach

21-letni podpalacz w policyjnych rękach

Policjanci z komisariatu przy ul. Rostka zatrzymali podpalacza. Pijany 21-latek podpalił forda a od niego zapalił się volkswagen. Zdarzenia miało miejsce w nocy przy ul. Szkolnej. Straty oszacowano na prawie 9 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz odpowie przed prokuratorem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Wczorajszej nocy przy ulic Szkolnej doszło do podpalenia osobowego forda. Stróży prawa zawiadomili mieszkańcy, którzy zauważyli pożar. Ogień zanim został ugaszony zdążył rozprzestrzenić się na zaparkowanego obok volkswagena. Na miejscu policjanci rozpoczęli ustalanie okoliczności pożaru. W wyniku ustaleń stróże prawa uzyskali prawdopodobny rysopis podpalacza. Jak się okazało mężczyzna odpowiadający rysopisowi znajdował się wśród gapiów przyglądających się palącym się autom. Kiedy policjanci ruszyli w kierunku mężczyzny zaczął on uciekać. Po krótkim pościgu został on zatrzymany. Okazał się 21-latek, który był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego około 1,5 promila alkoholu w organizmie. Bytomianin trafił do policyjnego aresztu. Właściciele aut straty oszacowali na blisko 9 tysięcy złotych. Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał już zarzuty. Teraz odpowie przed prokuratorem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Previous Fałszywy syn wyłudził pieniądze od 73-latki
Next 26-latka handlowała narkotykami

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Potrącenie pieszego na chodniku

Stróże prawa z bytomskiej komendy wyjaśniają okoliczności piątkowego wypadku z udziałem pieszego 85-latka. Bytomianina na chodniku potrąciło audi kierowane przez 40-letniego mieszkańca Piekar Śląskich. Pokrzywdzony z obrażeniami trafił do szpitala.

Wiadomości 0 Comments

Znęcał się nad rodzicami

Dozorem policyjnym oraz zakazem zbliżania się został objęty sprawca znęcania się fizycznego i psychicznego nad rodzicami. 33-latek został zatrzymany przez policjantów w niedzielę podczas interwencji. Wczoraj usłyszał zarzut. Grozi mu

Wiadomości 0 Comments

15-latek kradł słodycze

W policyjne ręce wpadł 15-latek, który ze sklepu spożywczego chciał ukraść słodycze o wartości prawie 1400 złotych. Młodzieniec trafił do komisariatu w Stroszku. Jak się okazało dzień wcześniej ukradł on

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!