19-latek zabił partnera siostry

19-latek zabił partnera siostry

Policjanci z Bytomia zatrzymali 19-latka podejrzanego o zabójstwo 29-letniego mężczyzny. Zebrany przez policjantów i prokuratora materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu zabójstwa. Dzisiaj sąd zdecyduje o jego tymczasowym aresztowaniu. Grozi mu nawet dożywotnie więzienie.

W sobotę przed północą bytomscy policjanci odebrali zgłoszenie od pogotowia, że w jednym z mieszkań przy ulicy Cyryla i Metodego znajduje się mężczyzna z ranami brzucha. Na miejscu stróże prawa ustalili, że 29-latek, od którego wyczuwalna była woń alkoholu nie potrafił powiedzieć co mu się stało. Również jego 23-letnia partnerka nie wiedziała co się wydarzyło. Pogotowie zabrało mężczyznę do szpitala. Nad ranem lekarze poinformowali, że 29-latek zmarł i okazało się, że ma rany kłute brzucha. Do akcji wkroczyli stróże prawa. Na miejsce skierowano grupę operacyjno-procesową. Policjanci przyjęli kilka wersji śledczych, które na bieżąco analizowali i weryfikowali. Stróże prawa ustalili kto może być sprawcą tego zabójstwa. Kryminalni z bytomskiej komendy zatrzymali 19-latka. Mężczyzna okazał się bratem partnerki 29-latka. Bytomianin trafił do policyjnego aresztu. Zebrany przez policjantów i prokuratora materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu zabójstwa. Dzisiaj sąd zdecyduje czy najbliższe miesiące spędzi on w areszcie. Grozi mu nawet dożywotnie więzienie.

Previous 23-letni diler i 6,5 tys. narkotyków
Next Areszt dla 39-latka za znęcanie się nad konkubiną

Może to Ci się spodoba

Bytom na Sygnale 0 Comments

Parafianie ujęli złodzieja na kradzieży w kościele

Bytomscy policjanci zatrzymali 28-latka. Mężczyzna został ujęty przez parafian w kościele przy ul. Witczaka chwilę po tym jak okradł 60-latkę. Złodziej mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie trafił do

Bytom na Sygnale 0 Comments

Policjanci przejęli marihuanę

Kryminalni z komisariatu przy Rostka zatrzymali 32-latka, który posiadał marihuanę. Stróże prawa zabezpieczyli ponad 70 porcji narkotyku, wagę oraz woreczki. Bytomianin usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Bytom na Sygnale 0 Comments

HANDLOWAŁA „LEWYMI” PAPIEROSAMI

Bytomscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami służby celno- skarbowej zatrzymali 30-letnią mieszkankę Piekar Śląskich. Kobieta handlowała papierosami bez polskich znaków akcyzy. Stróże prawa zabezpieczyli 5000 sztuk kontrabandy. Kobiecie grozi grzywna, a nawet do

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!