19-latek zabił partnera siostry

19-latek zabił partnera siostry

Policjanci z Bytomia zatrzymali 19-latka podejrzanego o zabójstwo 29-letniego mężczyzny. Zebrany przez policjantów i prokuratora materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu zabójstwa. Dzisiaj sąd zdecyduje o jego tymczasowym aresztowaniu. Grozi mu nawet dożywotnie więzienie.

W sobotę przed północą bytomscy policjanci odebrali zgłoszenie od pogotowia, że w jednym z mieszkań przy ulicy Cyryla i Metodego znajduje się mężczyzna z ranami brzucha. Na miejscu stróże prawa ustalili, że 29-latek, od którego wyczuwalna była woń alkoholu nie potrafił powiedzieć co mu się stało. Również jego 23-letnia partnerka nie wiedziała co się wydarzyło. Pogotowie zabrało mężczyznę do szpitala. Nad ranem lekarze poinformowali, że 29-latek zmarł i okazało się, że ma rany kłute brzucha. Do akcji wkroczyli stróże prawa. Na miejsce skierowano grupę operacyjno-procesową. Policjanci przyjęli kilka wersji śledczych, które na bieżąco analizowali i weryfikowali. Stróże prawa ustalili kto może być sprawcą tego zabójstwa. Kryminalni z bytomskiej komendy zatrzymali 19-latka. Mężczyzna okazał się bratem partnerki 29-latka. Bytomianin trafił do policyjnego aresztu. Zebrany przez policjantów i prokuratora materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu zabójstwa. Dzisiaj sąd zdecyduje czy najbliższe miesiące spędzi on w areszcie. Grozi mu nawet dożywotnie więzienie.

Previous 23-letni diler i 6,5 tys. narkotyków
Next Areszt dla 39-latka za znęcanie się nad konkubiną

Może to Ci się spodoba

Bytom na Sygnale 0 Comments

Oblał benzyną i podpalił byłą partnerkę

Policjanci zatrzymali 43-letniego mieszkańca Bytomia, który oblał benzyną i podpalił swoją byłą partnerkę. Kobieta zdołała ugasić palące się ubranie i nie doznała obrażeń. Zatrzymanemu grozi teraz do 2 lat więzienia.

Bytom na Sygnale 0 Comments

Kryminalni przejęli marihuanę

Kryminalni z bytomskiej komendy zatrzymali 24-latka, który w aucie przewoził marihuanę. Stróże prawa zabezpieczyli ponad 110 porcji narkotyku. Bytomianin usłyszał już zarzuty. Prokurator objął go policyjnym dozorem. Grozi mu kara

Bytom na Sygnale 0 Comments

Dozór za ugodzenie nożem 25-latka

Policjanci z Bytomia zatrzymali 22-latka, który podczas sprzeczki ugodził nożem mężczyznę. Pokrzywdzony 25-latek w stanie ciężkim trafił do szpitala, gdzie lekarze jego stan określają jako stabilny. Zatrzymany bytomianin usłyszał już

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!